Annem Dizisi Duygu Yetis

Annem Dizisi Oyuncuları: Duygu Yetiş

Duygu Yetiş 22 yaşında. 6 yıldır kamera önünde. Tatlı Hayat, Evli ve Çocuklu, Yağmur Zamanı dizilerinden sonra şimdi Annem dizisinde rol alıyor. Bunun yanı sıra çeşitli reklamlarda yer alıyor. Piyasanın çok değiştiğini söylüyor: "Bundan dört yıl önce dizilere oyuncu seçiminde bekleyen 3-4 kişi olurdu. Artık odalar dolusu insan oluyor. Bu kadar insanın arasından sıyrılmak çok zor. Gece yarısına kadar veya sabahın köründe çalışabiliyorsunuz. İnsanın biraz da kendine güveni olması gerekiyor. İlerde hem oyunculuk, hem grafikerlik yapmak istiyorum."

 

Annem Dizisi İrem Altug


Yeni Sezonda Kanal D de yayınlanacak olan Annem dizisinde İrem Altuğ da yer alıyor.

 

Annem Dizisi Tuncer Salman


Hokkabaz, Saklambaç, Organize İşler, Son Osmanlı, Vizontele Tuuba, Vaka-i Zaptiye, Beşik Kertmesi, Vizontele yapımlarından da tanıdığımız
Tuncer Salman da yeni başlayacak olan Annem dizisinde rol alan oyunculardan.

Annem Dizisi Ali Erkazan


Yeni Sezonda Kanal D de yayınlanacak olan Annem dizisinde Ali Erkazan da yer alıyor.

 

Annem Dizisi Seda Akman


Seda Akman yeni sezonda kanal D de yayınlanacak olan Annem dizisinde Talat Bulut'un sevgilisi rolünde yer alıyor.

Annem Dizisi Vehide Gördüm


Vehide Gördüm yeni sezonda kanal D de yayınlanacak olan Annem dizisinde sokakta köfte satarak çocuklarını geçindirmeye çalışan eski eşini(Talat Bulut) canlandırıyor.

 

 

Annem Dizisi Talat Bulut

Talat Bulut yeni sezonda kanal D de yayınlanacak olan Annem dizisinde bir milletvekilini canlandırıyor.

Talat Bulut' un biyografisi;

1956 yılında Sarıkamış'ta dünyaya gelen Talat Bulut, oyunculukla ilk olarak 1975 yılında yer aldığı " Dimitrov " adlı oyunla tanıştı.

Uzun bir süre Ankara Sanat Tiyatrosu bünyesinde oyunculuk yapan Bulut, sinemaya Türkan Şoray'ın teşvikiyle adım attı. İlk olarak " Hazal " filminde oynayan aktör, kamerayı sevdi ve birçok sinema filminde rol aldı.

" Yılanı Öldürseler ", " Göl ", " Çayda Çıra ", " Karanfilli Naciye ", " Firar ", " Fidan ", " Kuyucaklı Yusuf ", " Kurbağalar ", " Her şeye Rağmen " ve " Manisalı Tarzan " gibi Türk sinemasının seçkin örneklerinde rol aldı.

 

 

Annem Dizisi İlhan Şeşen

Yeni başlayacak olan Annem Dizisinde İlhan Şeşen de rol alıyor.

İlhan Şeşen'in Biyografisi;

18 Haziran 1948'de Manisa'da doğan İlhan Şeşen, Hukuk Fakültesi'ni bitirdikten sonra 10 yıl serbest avukat olarak çalıştı.1968'de dans müziği orkestralarında şarkıcılık yaparak müziğe başladı ve aynı yıl gitar çalmayı öğrendi. 1971 yılında "Kavga" isimli bir kırkbeşlik plak çıkarttı. 1983'te avukatlık mesleğini bırakarak yeğenleri Gökhan ve Burhan Şeşen ile beraber Grup Gündoğarken'i kurdu. Grubun çalışmalarına ara verdiği dönemde, 1994 yılında "Aşk Haklı" isimli solo albümünü yaptı.

TRT'ye "Gençler Haklı" isimli bir program hazırlayan Şeşen, 1995 yılında bu defa özel bir kanalda "Arka Pencere" isimli bir programın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendi. "Amcam Burada" isimli bir de radyo programı hazırlayan İlhan Şeşen, TRT1'de yayınlanan "Cesur Kuşku" adlı dizide rol aldı. İkinci solo albümü "Neler Oluyor Bize" yi 2002 Ocak ayında sevenleriyle buluşturan İlhan Şeşen, albümün içindeki bütün şarkıları ve özellikle "Neler Oluyor Bize" adlı şarkısıyla büyük bir çıkış yakaladı.

1,5 yıl aradan sonra Türk Pop Müziğinin "amca"sı İlhan Şeşen, yeni solo albümü "Şimdi Ben Bu Şarkıları Kime Söyleyeyim?" ile sevenleriyle buluştu. Aynı dönemde TRT1'de yayınlanmakta olan "Mühürlü Güller" isimli dizide rol aldı. Dördüncü solo albümü "Aşk Yalan" ise Mayıs 2005'te müzik marketlerdeki yerini aldı. Ayrıca iki sezondur ATV'de yayınlanmakta olan "Aliye" isimli dizide rol alan İlhan Şeşen'in Melis ve Fuat adlarında iki çocuğu var.